Młodzieżowa Rada Miasta

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Protokoły
  •  » Protokół z szóstej sesji rady miasta (10.03.2010)

#1 2010-03-11 18:14:09

 olaolesia

Administrator

7275371
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 13

Protokół z szóstej sesji rady miasta (10.03.2010)

Protokół nr VI / 2009
IV Sesji Młodzieżowej Rady Miasta w  Ostrowie Wielkopolskim
z dnia 10 marca 2010 roku

Posiedzenie odbyło się w Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wielkopolskim i trwało od 17.00-19.10.

W posiedzeniu wzięli udział radni Młodzieżowej Rady Miasta oraz jej opiekunowie

Projekt porządku obrad IV sesji Młodzieżowej rady Miasta przedstawiał się następująco:
1. Sprawy porządkowe
a. otwarcie sesji
b. przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
2. „Mam Talent”
3. Podsumowanie Balu Międzygimnazjalnego
4. Wybory
5. Sprawy bieżące
6. Zakończenie obrad

Przebieg obrad:
Ad 1) Sprawy porządkowe
a. Otwarcie sesji
Obrady sesji otworzyła Wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta-Aleksandra Wajs. Poinformowała, że w obradach uczestniczy 19 osób czyli ponad połowa składu Rady, a zatem obrady są prawomocne.
b. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
Wiceprzewodnicząca stwierdziła, że protokół z poprzedniej sesji jest zgodny z jej przebiegiem. Ponadto każdy z radnych otrzymał maila z tym protokołem, więc miał możliwość się z nim zapoznać.

Ad2) „Mam Talent”
Przedstawicielka Gimnazjum nr 4 przedstawiła ostateczne ustalenia co do finału „Młodzieżowego Mam Talent”. Został podany termin próby oraz spotkania dla osób biorących udział, zostały również rozdane zgody.

Ad3)  Podsumowanie Balu Międzygimnazjalnego
Pani Dziamska w kilku słowach podsumowała Międzygimnazjalny Bal, zostały przeczytane gratulacje od pani Prezydent, radni, którzy chcieli mogli zabrać głos w tej sprawie.

Ad4) Wybory
W związku z rezygnacją w funkcji przewodniczącej Moniki Sroki zostały przeprowadzone nowe wybory na tę funkcję. Nową przewodniczącą została Aleksandra Derczyńska


Ad5) Sprawy bieżące
Zostały wybrane osoby do poprowadzenia „konferansjerki” na Majostaszkach oraz osoby, które wystąpią na obrazie prezentowanym przez MRM. Padła propozycja zorganizowania nocnego seansu midzygimnazjalnego.

Ad8) Zakończenie obrad
Po wyczerpaniu porządku obrad Przewodnicząca MRM zamknęła obrady VI sesji MRM w Ostrowie Wlkp.







Sekretarz Sesji                        Przewodnicząca
Aleksandra Derczyńska                    Aleksandra Derczyńska

Offline

 
  • Index
  •  » Protokoły
  •  » Protokół z szóstej sesji rady miasta (10.03.2010)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.im5.pun.pl www.simpsons.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.lastchaos.pun.pl www.narutoshippuuden1.pun.pl