Młodzieżowa Rada Miasta

Opis forum


#1 2010-03-10 21:37:00

 olaolesia

Administrator

7275371
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 13

nasze propozcyje

ten wątek stworzyłam po to, żebyśmy pisali tutaj pomysły i dyskutowali o nich w czasie między spotkaniami rady.

Offline

 

#2 2010-03-10 22:51:23

 KatarzynaJulia

Administrator

1105536
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 1
WWW

Re: nasze propozcyje

Uroczo może warto byłoby zrobić coś, by zasłużyć sobie na miano prawdziwej MRM, żebyśmy prawnie w ogóle zaistnieli. Wiem wiem, łatwo to "powiedzieć" ale mimo wszystko, słysząc zdanie Olesi na temat dzisiejszej rady (było pozytywnie), gdybyśmy WSZYSCY się porządnie za to wzięli to damy radę, w końcu prędzej MY zrobimy coś fajnego w tym mieście ( nie koniecznie ma to być działanie jednorazowe, może jakaś zmiana na "stałe" ) no bo w końcu bardziej orientujemy się w potrzebach naszych rówieśników, niż dorośli.
MYŚLMY zatem !

( dookoła mnie miliony notatek, poczułam się odpowiedzialna, wstyd mi w związku z moją nieobecnością, ale nadrobię to, jestem pozytywnie nastawiona ! )
Brawo dla Olesi, pozdrawiam wszystkich pozytywnych ludzi z MRM, ale się dzisiaj uśmiałam...

Offline

 

#3 2010-03-12 17:25:36

 bananmik

hmmm:)

10335862
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 3

Re: nasze propozcyje

Hmm jak będę miał chwilkę czasu dzisiaj wieczorem to pojadę po bandzie i dodam posta w którym będzie wszystko o Bike Parku i załączę filmik z zawodów w Odolanowie no i pytam się znajomych z naszego pokolenia czego w naszym uroczym mieście brakuje i co można by poprawić.

Offline

 

#4 2010-08-23 13:00:11

moniakrzys2204

hmmm:)

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 1

Re: nasze propozcyje

Witam Was Serdecznie


Pomogę WAM
Zacznijmy od spotkania z Panią Beatą Podsadną Zastepcą Prezydenta Miasta , umówmy się z nią i przedstawmy zakres naszych działań, na początek zorganizujmy mecz pokazowy uczniowie kontro np. Urzędnicy bądź Radni Miasta - co wy na to?Ponadto nie zafunkcjonujcie dopóki nie będziecie mieli osoby do współpracy np. w Urzędzie Miejskim, musicie wykazać więcej zainteresowania, zróbmy akcję np. proekologiczną, kampanię na rzecz powodzian, przedstawienie teatralne itp. imprezy Jednak musicie mieć poparcie kogoś z zewnątrz. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lastchaos.pun.pl www.narutoshippuuden1.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.gwiezdnaflota.pun.pl www.simpsons.pun.pl